W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle


ul. Piramowicza 32
47-200 Kędzierzyn-Koźle


tel.: (+48) 77 40-50-311
fax: (+48) 77 40-50-385


email: kancelaria@kedzierzynkozle.pl


NIP: 749-00-15-170
REGON: 000-524-507
TERYT: 160301_1
Skrytka ePUAP: /26j4ef7pxh/kkmdok
www: http://www.kedzierzynkozle.pl

Kontakt

Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle


ul. Piramowicza 32
47-200 Kędzierzyn-Koźle


tel.: (+48) 77 40-50-311
fax: (+48) 77 40-50-385


email: kancelaria@kedzierzynkozle.pl


NIP: 749-00-15-170
REGON: 000-524-507
TERYT: 160301_1
Skrytka ePUAP: /26j4ef7pxh/kkmdok
www: http://www.kedzierzynkozle.pl

Rada Miasta 2006-2010

XML

Treść

Skład osobowy Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle na kadencję 2006-2010

  • Barszcz Zbigniew
  • Chudomięt Grzegorz - przewodniczący
  • Czeczot Elżbieta
  • Derej Zygmunt
  • Duszel Grzegorz
  •  Fogel Halina
  • Jagiełło Wojciech
  • Jorg Dariusz
  •  Kapka Wojciech
  • Kopeć Andrzej
  • Majchrzak Jerzy
  • Majnusz Hubert
  • Mankiewicz Grzegorz
  • Masalski Ryszard 
  • Mińczuk Halina - wiceprzewodnicząca
  • Młodziński Robert
  • Niemiec Marek
  • Olejnik Rafał
  •  Pacułt Ryszard 
  • Peczkis Zbigniew - mandat wygaszony w lipcu 2010 r. 
  • Stypułkowski Andrzej
  • Świentek Ewald 
  • Urbanik-Kapka Joanna Anna - wiceprzewodnicząca

SKŁADY KOMISJI PROBLEMOWYCH

Komisja Rewizyjna

1. Ryszard Masalski - przewodniczący
2. Zbigniew Barszcz
3. Elżbieta Czeczot
4. Zygmunt Derej
5. Zbigniew Peczkis - mandat wygaszony w lipcu 2010 r.
6. Andrzej Kopeć

Komisja Finansowo – Gospodarcza

1. Wojciech Kapka - przewodniczący
2. Andrzej Kopeć - wiceprzewodniczący
3. Zbigniew Barszcz
4. Grzegorz Chudomięt
5. Zygmunt Derej
6. Wojciech Jagiełło
7. Dariusz Jorg
8. Jerzy Majchrzak
9. Grzegorz Mankiewicz
10. Marek Niemiec
11. Ewald Świentek
12. Robert Młodziński

Komisja Urbanistyki, Architektury i Środowiska Naturalnego

1. Ewald Świentek - przewodniczący
2. Wojciech Kapka - wiceprzewodniczący
3. Halina Fogel
4. Hubert Majnusz
5. Halina Mińczuk
6. Zbigniew Peczkis - mandat wygaszony w lipcu 2010 r.
7. Andrzej Stypułkowski

Komisja Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej

1. Zbigniew Peczkis - mandat wygaszony w lipcu 2010 r.
2. Hubert Majnusz - przewodniczący

3. Halina Fogel
4. Wojciech Jagiełło
5. Ryszard Masalski
6. Ryszard Pacułt
7. Joanna Urbanik-Kapka

Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Rodziny

1. Rafał Olejnik - przewodniczący
2. Elżbieta Czeczot - wiceprzewodnicząca
3. Zbigniew Barszcz
4. Grzegorz Duszel
5. Marek Niemiec
6. Halina Mińczuk

Komisja Prawno – Administracyjna

1. Dariusz Jorg - przewodniczący
2. Andrzej Stypułkowski - wiceprzewodniczący
3. Grzegorz Chudomięt
4. Joanna Urbanik-Kapka
5. Ryszard Masalski

Komisja Strategii i Rozwoju 

1. Andrzej Kopeć - przewodniczący
2. Marek Niemiec - wiceprzewodniczący
3. Andrzej Stypułkowski
4. Ryszard Masalski
5. Wojciech Kapka

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane