W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle


ul. Piramowicza 32
47-200 Kędzierzyn-Koźle


tel.: (+48) 77 40-50-311
fax: (+48) 77 40-50-385


email: kancelaria@kedzierzynkozle.pl


NIP: 749-00-15-170
REGON: 000-524-507
TERYT: 160301_1
Skrytka ePUAP: /26j4ef7pxh/kkmdok
www: http://www.kedzierzynkozle.pl

Kontakt

Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle


ul. Piramowicza 32
47-200 Kędzierzyn-Koźle


tel.: (+48) 77 40-50-311
fax: (+48) 77 40-50-385


email: kancelaria@kedzierzynkozle.pl


NIP: 749-00-15-170
REGON: 000-524-507
TERYT: 160301_1
Skrytka ePUAP: /26j4ef7pxh/kkmdok
www: http://www.kedzierzynkozle.pl

Składy osobowe Komisji Rady Miasta w Kędzierzynie-Koźlu - kadencja 2002-2006

XML

Treść

Komisja Rewizyjna

1. Pietrzyk Piotr - przewodniczący
2. Derej Zygmunt - wiceprzewodniczący
3. Haczek Władysław
4. Hepper Alicja
5. Klimek Janusz
6. Mankiewicz Grzegorz
7. Polak Irena
8. Węgrzyn Stanisław


Komisja Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle

1. Neumann Jan - przewodniczący
2. Derej Zygmunt
3. Jagiełło Wojciech - wiceprzewodniczący
4. Oczoś Adam
5. Pietrzyk Piotr
6. Staniś Zbigniew


Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Rodziny Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle

1. Duszel Grzegorz - przewodniczący
2. Chudomięt Grzegorz
3. Drzewiecki Jerzy
4. Hepper Alicja
5. Neumann Jan
6. Saska Joanna - wiceprzewodnicząca


Komisja Finansowo-Gospodarcza Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle

1. Mankiewicz Grzegorz - przewodniczący
2. Derej Zygmunt
3. Duszel Grzegorz
4. Haczek Władysław
5. Jorg Dariusz
6. Klimek Janusz
7. Magiera Andrzej
8. Neumann Jan
9. Oczoś Adam
10.Pietrzyk Piotr
11. Świentek Ewald
12. Węgrzyn Stanisław - wiceprzewodniczący


Komisja Prawno-Administracyjna

1. Oczoś Adam - przewodniczący
2. Drzewiecki Jerzy
3. Jagiełło Wojciech
4. Mankiewicz Grzegorz
5. Polak Irena - wiceprzewodnicząca


Komisja Urbanistyki, Architektury i Środowiska Naturalnego

1. Świentek Ewald - przewodniczący
2. Czechowski Andrzej
3. Derej Zygmunt
4. Haczek Władysław - wiceprzewodniczący
5. Magiera Andrzej
6. Majnusz Hubert
7. Mińczuk Halina


Doraźna Komisja Statutowa

1. Oczoś Adam - przewodniczący
2. Hepper Alicja
3. Majnusz Hubert
4. Mankiewicz Grzegorz
5. Neumann Jan

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane