Sprzedaż nieruchomości gruntowych oraz lokali mieszkalnych i użytkowych (w tym garaży) w trybie bezprzetargowym - rok 2024
ROK 2024
SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH ORAZ LOKALI MIESZKALNYCH I UŻYTKOWYCH (W TYM GARAŻY)
W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM
l. p. | Opis nieruchomości (adres/nr dz., obręb, ul.) |
Wykaz art. 35 u.g.n. |
50. | 1379, obręb Kędzierzyn, ul. Grunwaldzka | Wykaz |
49. | Władysława Reymonta 12/1, działka nr 588/114, obręb Blachownia | Wykaz |
48. | Bałtycka 1A/15, działka nr 1443/6, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
47. | Bolesława Chrobrego 12A/8, działka 1542/9, obręb Koźle | Wykaz |
46. | Harcerska 8C/2, działka 1158/1, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
45. | Kozielska 47/1, działka 631/3, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
44. | Przechodnia 6A/9, działka 540/25, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
43. | Juliana Tuwima 6/20, działka 588/147, obręb Blachownia | Wykaz |
42. | ul. Gliwicka – garaż nr 19 (adm. 94), dz. 532/15, 534/17, 543/27, 533/15, o. Kędzierzyn | Wykaz |
41. | ul. Piastowska 5 – garaż nr IX, dz. 1917, o. Koźle | Wykaz |
40. | ul. Grunwaldzka 33/I, dz. 1447/4, o. Kędzierzyn | Wykaz |
39. | ul. Fryderyka Chopina 19/III, dz. 639/2, o. Kędzierzyn | Wykaz |
38. | Kędzierzyn-Koźle, obręb Kędzierzyn, działka nr 639/2, ul. Fryderyka Chopina 15,17,19 | Wykaz |
37. | Kościelna 23/5, działka nr 2099/3,2100/1, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
36. | Jana Matejki 25/3, działka nr 1013/5, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
35. | Plebiscytowa 2C/4, działka nr 1092/2, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
34. | Harcerska 12C/7, działka nr 1199/14, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
33. | Słoneczna 2A/9, działka nr 1075/2, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
32. | Karola Szymanowskiego 47A/3, działka nr 1107/4, obręb Kłodnica | Wykaz |
31. | Marynarska 1/4, działka 1072/1,844, obręb Kłodnica | Wykaz |
30. | Kędzierzyn-Koźle, obręb Kędzierzyn, działki nr 36/20 i 4232, ul. Józefa Bema | Wykaz |
29. | Cypriana Kamila Norwida 6A/7, działka nr 816/19, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
28. | ul. Koszykowa – garaż nr 9 (adm. 44) | Wykaz |
27. | Piotra Skargi 30/7, działka nr 683/7, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
26. | Władysława Reymonta 12/1, działka 588/114, obręb Blachownia | Wykaz |
25. | Ignacego Paderewskiego 6/5, działka 638/2, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
24. | Konstantego Damrota 19C/1, działka nr 1052/10, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
23. | Przechodnia 6B/3, działka nr 540/25, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
22. | Wyzwolenia 26/3, działka nr 588/131, obręb Blachownia | Wykaz |
21. | Koszykowa 5A/6, działka nr 434/3, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
20. | Tadeusza Kościuszki 55/1, działka nr 816/3, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
19. | 1432/1, obręb Cisowa, ul. Aleksandra Fredry | Wykaz |
18. | 1591/26, obręb Koźle, ul. Zawiszy Czarnego | Wykaz |
17. | ul. Piastowska 38/II, dz. 1551/84, o. Koźle | Wykaz |
16 | 496/1, obręb Blachownia, ul. Przyjaźni | Wykaz |
15. | 496/2, obręb Blachownia, ul. Przyjaźni | Wykaz |
14. | 1591/23, obręb Koźle, ul. Zawiszy Czarnego | Wykaz |
13. | 4059/2, obręb Kędzierzyn, ul. Orzechowa | Wykaz |
12. | ul. Barbary 27, dz. 569/18, o. Cisowa | Wykaz |
11. | Żeglarska 11/3, działka nr 2683/9, obręb Kłodnica | Wykaz |
10. | Bałtycka 1B/3, działka nr 1443/6, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
9. | 1 Maja 18A/4, działka nr 1096/2, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
8. | Powstańców 27/2, działka nr 1085/3, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
7. | Jana Sobieskiego 22B/3, działka nr 695/3, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
6. | 11 Listopada 1B/9, działka nr 1185/4, obręb Kędzierzyn | Wykaz |
5. | ul. Brzechwy 76 – udział pod garażem | Wykaz |
4. | Dz. 671/5 i 672/4, o. Kędzierzyn, ul. Kościuszki | Wykaz |
3. | Dz. 2678/3 i 2679/2, o. Kłodnica, ul. Portowa | Wykaz |
2. | Dz. 1591/22, o. Koźle, ul. Zawiszy Czarnego | Wykaz |
1. | ul. Piastowska 5 – garaż nr V | Wykaz |