W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle


ul. Piramowicza 32
47-200 Kędzierzyn-Koźle


tel.: (+48) 77 40-50-311
fax: (+48) 77 40-50-385


email: kancelaria@kedzierzynkozle.pl


NIP: 749-00-15-170
REGON: 000-524-507
TERYT: 160301_1
Skrytka ePUAP: /26j4ef7pxh/kkmdok
www: http://www.kedzierzynkozle.pl

Młodzieżowa Rada Miasta

Wersja strony w formacie XML
Lp. Nazwisko i Imię Okręg funkcja
1. Koszorek Stanisław Nr 1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich
Radny
2. Kapica Vanessa Nr 2

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej
Radna
3. Musielak Wiktor Nr 3

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza
Radny
4. Mandat zostanie obsadzony w wyborach uzupełniających przeprowadzonych w 2021 r. Nr 4

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie
-
5. Makarewicz Zuzanna Nr 5

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jurija Gagarina
Radna
6. Mikołajek Angelika Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Wojska Polskiego
Radna
7. Oleśny Jakub Nr 7

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego
Radny
8. Łukasz Piątek Nr 8

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. kadeta Zygmunta Kuczyńskiego
Radny
9. Mandat zostanie obsadzony w wyborach uzupełniających przeprowadzonych w 2021 r. Nr 9

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego
-
10. Szczęsny Dominik Nr 10

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16
Radny
11. Mandat zostanie obsadzony w wyborach uzupełniających przeprowadzonych w 2021 r. Nr 11

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
-
12. Król Paweł Nr 12

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława Malinowskiego
Sekretarz Młodzieżowej Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle
13. Turło Maria Nr 13

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
Wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle
14. Małachowski Arkadiusz Nr 14

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle
15. Rum Oliwier  Nr 15

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
Radny
16. Mrowca Patrycja Nr 16

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte
Radna
17. Larysz Emilia Nr 17

Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja
Wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle
18. Miksiewicz Marceli Nr 18

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Radna

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane